Форум АСУ в Україні
http://asu.in.ua/

НовоКонцепт інжиніринг
http://asu.in.ua/viewtopic.php?f=143&t=1379
Сторінка 1 з 1

Автор:  san [ 14 березня 2016, 09:34 ]
Тема повідомлення:  НовоКонцепт інжиніринг

http://ua.novoconcept-e.com.ua/

ТОВ «НовоКонцепт інжиніринг» - це інжинірингова компанія, що динамічно розвивається та працює в області автоматизованих систем управління технологічними процесами та промисловим обладнанням.

Ми займаємося розробкою та реалізацією проектів «під ключ» - пропонуючи рішення починаючи від локальних задач автоматизації окремих технологічних процесів, закінчуючи повномасштабними проектами автоматизації в різних галузях промисловості.
При створенні систем автоматичного управління ми використовуємо комплектуючі провідних фірм-виробників.
Наша компанія надає широкий спектр послуг, що включають в собі всі стадії – починаючи від постановки задачі, її вирішення і закінчуючи здачею об’єктів в експлуатацію з необхідним рівнем сервісних послуг.

Компанія «НовоКонцепт інжиніринг» надає послуги комплексної автоматизації виробництва за наступними напрямками:

Консалтинг - попереднє обстеження об’єктів автоматизації підприємств, допомога при створенні технічного завдання, розробка техніко-комерційних пропозицій, складання специфікацій, дистанційні та виїзні консультації, оцінка витрат.

Проектування - розробка технічних завдань і робочих проектів по створенню систем автоматизації для технологічних установок, що реконструюються або тільки будуються, в різних галузях промисловості.

Розробка програмного забезпечення – створення прикладних програм («програм користувача») для контролерів та систем верхнього рівня (SCADA систем).

Підбір та поставка обладнання - засобів автоматизації, вимірювального обладнання, виконавчих механізмів, кабельної продукції.

Виготовлення шаф автоматизації - виготовлення розподільчих шаф (щитів), шаф автоматики та управління, пультів оператора.

Монтаж - розробка монтажних схем і безпосередньо монтаж обладнання на самому об’єкті автоматизації. Прокладання кабельних з’єднань, інтеграція мережного обладнання та інших компонентів ПТК (програмно технічного комплексу).

Шеф-монтаж - кваліфікований супровід електромонтажу, що виконується сторонніми організаціями за власними розробками.

Пуско-налагоджувальні роботи - виконання пуско-налагоджувальних робіт в власних проектах АСУ (MES), АСУ ТП, КВП, електроприводу і управління пуско-налагодженням сторонніх організацій. Введення в промислову експлуатацію систем автоматизації.

Навчання персоналу Замовника - організація та проведення учбових курсів для оперативного персоналу Замовника і експлуатуючих служб по управлінню і експлуатації систем, що впроваджуються.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування - дослідно-промислова експлуатація, модернізація програмного забезпечення і технічних засобів, поставка запчастин.

В цілому підхід фірми орієнтований на комплексне і всебічне задоволення конкретних потреб замовника.

Ми пропонуємо рішення, що мають наступні переваги:
•надійність – пропонуємо та впроваджуємо обладнання високої якості;
•легкість в управлінні – в системі використовується інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
•індивідуальність – вирішення нетипових задач;
•універсальність – використання технічних засобів за бажанням Замовника;
•інновації – впровадження нових технологій і алгоритмів управління;
•сучасність – використання відкритих технологій для інтеграції підсистем в єдину систему управління.

Працюючи з нами Ви знайдете кваліфікованого, надійного партнера, який не тільки допоможе вдосконалити Ваше виробництво, підвищити якість продукції, але й зробити це вчасно, на найвищому рівні.

Компанія «НовоКонцепт інжиніринг» працює для створення міцної, довготривалої та взаємовигідної співпраці з своїми Замовниками.

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/