Форум АСУ в Україні
http://asu.in.ua/

OPC classic/OPC UA шлюзи
http://asu.in.ua/viewtopic.php?f=266&t=1983
Сторінка 1 з 1

Автор:  Alona [ 28 січня 2018, 23:03 ]
Тема повідомлення:  OPC classic/OPC UA шлюзи

Протокол OPC UA набирає обертів як передовий стандарт IIoT комунікації у світі. Він не залежить від платформи і забезпечує захищений та надійний потік інформації серед пристроїв від різних постачальників.
Проте на сьогоднішній день багато систем підтримують класичні специфікації OPC. Для легкої міграції від класичних COM/DCOM OPC серверів до нової технології OPC Unified Architecture OPC Foundation рекомендує використовувати конкретні продукти, до переліку яких входить UaGateway від Unified Automation GmbH (https://opcfoundation.org/products/view/uagateway).
Програмний шлюз дозволяє підключення будь яких COM/DCOM клієнтів до UA серверів, а також UA клієнтів до COM/DCOM серверів всіх класичних специфікацій. UAGateway є додатком, який працює в операційній системі Windows (XP, Vista, Win7). Незабаром очікується версія, яка буде розширена, за рахунок підтримки IoT протоколів Advanced Message Queuing Protocol (AMQP) і Message Queue Telemetry Transport (MQTT).
Це дозволить публікувати дані OPC UA та класичних OPC в хмарні сервіси та різноманітні IOT платформи.
Програма доступна для завантаження за умови попередньої реєстрації: https://www.unified-automation.com/…/wrapper…/uagateway.html

Автор:  Andrew [ 27 квітня 2018, 09:47 ]
Тема повідомлення:  Re: OPC classic/OPC UA шлюзи

Штука кльова, але небезкоштовна :cry:

При чому ліцензія прив’язується до конкретного комп’ютера, на якому потрібно шлюз встановити

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/