Форум АСУ в Україні

форум з автоматизації для викладачів, студентів та спеціалістів
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:38

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Правила форуму


Натисніть тут для перегляду правил форуму



Створити нову тему Відповісти  [ 22 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Побажання до форуму
ПовідомленняДодано: 17 січня 2015, 14:45 
Офлайн
Викладач

З нами з: 29 листопада 2013, 17:11
Повідомлення: 5033
Вирішив зробити деяке узагальнення результатів роботи форуму за цей рік (з березня-квітня 2014):
З поганого:
форум так і не став форумом, а це може бути з наступних причин:
- у форумі не має потреби, українська АСУшна спільнота обходиться іншими форумами;
- форум не цікавий, тобто адміністратор (я) не достатньо зацікавив спільноту;
- про форум мало знає людей, тобто він не достатньо популяризується в АСУшних колах;
- на форумі дуже багато МОЇХ постів, тому інші не хочуть робити пости в "чужому" форумі, це все одно що популяризувати одну людину;
- пропонуйте ще інші варіанти
З хорошого:
структура форуму прийшла до якогось остаточного вигляду, де явно виділяються розділи, які структурують інформацію для пошуку:
- підфорум "бібліотека АСУ" містить посилання за тематикою; це один з розідлів, який корисний для мене, що тримає цей форум як колективну бібліотеку посилань; помічаю, що багато інформації мені вже зручніше шукати тут, аніж у себе на диску;
- підфорум "консультації, питання, опитування" якраз для запиту-відповіді; поки що він більш мертвий, аніж живий, про це я вже сказав;
- підфорум "труднощі перекладу" містить результати перекладів, потихеньку (дякую студентам та аспірантам що приймають участь), діло рухається з перекладами технічної літератури;
- ініші розділи форуму не дуже живі, с тих же причин
Це повідомлення не являється криком розпачу, радше критичний перегляд зробленого і незробленого. Форум більше виконує функцію блога та бібліотеки, аніж форуму. Хоч це краще ніж нічого, задумка була залучити людей для створення дійсно АСУ-шної спільноти для обміну думками. Можливо є альтернативне місце для цього, про яке я не знаю.
Які будуть думки з цього приводу?


Поскаржитись на це повідомлення
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Побажання до форуму
ПовідомленняДодано: 01 червня 2015, 21:48 
Офлайн
Викладач

З нами з: 29 листопада 2013, 17:11
Повідомлення: 5033
Бачу, парочку людей форум таки відвідують. Він хоч і залишився в основному моєю бібліотекою (я вже звик потроху), але мабуть таки якусь інфу тут беруть і інші люди.
Питання для тих, хто відвідує, чого бракує форуму на Вашу думку?
Доечі, філософські балачки про життя тут не заборонені. Для цього є "курилка". Хто ганьбиться, може добавлляти собі нових ніків для повної таємничості.


Поскаржитись на це повідомлення
Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 22 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей


Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB