Форум АСУ в Україні
http://asu.in.ua/

УПРАВЛІННЯ ОСВІТОЮ В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ
http://asu.in.ua/viewtopic.php?f=9&t=248
Сторінка 1 з 1

Автор:  san [ 24 червня 2014, 15:22 ]
Тема повідомлення:  УПРАВЛІННЯ ОСВІТОЮ В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

http://tme.umo.edu.ua/docs/8/13.pdf
УПРАВЛІННЯ ОСВІТОЮ В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ
П. Кухарчук м. Житомир
Анотація. В даній статті зроблена спроба аналізу моделей управління освітою в країнах Європейського Союзу. Охарактеризовано особливість модернізації управління освітою, механізми надання освітніх послуг, тенденції структурної інтеграції навчальних закладів, поєднання теоретичної та практичної освітньої підготовки.
Постановка проблеми. Заходи, які забезпечують трасферність (можливість вільної зміни, переходів) і транспарентність (взаємна прозорість, відкритість) між нерівноцінними у минулому і рівнозначними нині напрямами освітньої підготовки — загальноосвітнім та професійно-технічним. Становленню їх рівнозначності посприяли, зокрема, останні за часом реформи у низці європейських країн, які уможливили досягнення найвищих освітніх щаблів освіти, включаючи інститути та університети, для випускників навчальних закладів професійно-технічного профілю. Вивчення досвіду управління по координації цілей і результатів роботи національних систем освіти Європейського Союзу (ЄС), намагання виявляти і впроваджувати найефективніші шляхи досягнення намічених цілей і результатів в Україні, дозволить ефективно реформувати систему освіти в нашій країні.
Метою даної статті є прагнення виокремити фактори реформування управління освітою в країнах ЄС і їх адаптація в систему управління освітою в Україні.
Читати далі

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/