Форум АСУ в Україні
http://asu.in.ua/

Освітні сайти
http://asu.in.ua/viewtopic.php?f=9&t=260
Сторінка 1 з 1

Автор:  san [ 28 червня 2014, 23:46 ]
Тема повідомлення:  Освітні сайти

http://www.edu-trends.info
Освітні тренди – авторський науково-популярний сайт, який висвітлює сучасні тенденції розвитку освіти і покликаний інформувати фахівців, громадськість про нинішній стан, ключові проблеми та перспективи розбудови освітньо-наукових систем різного рівня.

Автор:  san [ 08 липня 2014, 13:27 ]
Тема повідомлення:  Re: Освітні сайти

"Освітній портал" (http://www.osvita.org.ua) засновано в середині 2002 р. групою однодумців, в онлайні проект з'явився в січні 2003 р. Першочергова мета - якісне інформування громадян щодо вищої освіти в Україні. Так, першим розділом проекту був електронний довідник "ВНЗ України", згодом з’явилися "Новини освіти та науки", "Каталог освітніх сайтів", "Календар освітніх подій" та багато інших цікавих розділів. Мета на сьогодні - розширити створений простір для спілкування освітян онлайн, наповнювати його свіжою та актуальною інформацією галузі.
Аудиторія проекту
Найбільше портал відвідує молодь, що користується новітніми технологіями: школярі, абітурієнти, студенти - це найактивніша група користувачів. Також проект цікавий молодим науковцям, викладачам, керівникам ВНЗ та батькам абітурієнтів. За даними Google Analytics портал у червні 2013 р. відвідало близько 350 тис. осіб, що переглянули понад 750 тис. сторінок - 92% цих користувачів з України.
Клієнти та партнери проекту
Коло партнерських зв'язків проекту постійно розширюється. Щоденні новини проекту транслюють: META, Yandex, RedTram та інші. Сайт проекту згадується на понад 217 тис. інших веб-сторінках у всесвітній мережі Інтернет, серед яких - сторінки сайтів новин, освітянських сайтів, офіційних державних сайтів, у т.ч. МОНМС України.

Форум
http://forum.osvita.org.ua

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/